pátek 12. října 2012


Počátek...

      Tak jsem se odhodlal a založil jsem blog. Chtěl bych ho využít k prezentaci fotek a k jejich kritice (prosím nešetřit a zbytečně nechválit :). Fotím krátce a o to víc se snažím, aby to co vytvořím byla fotka a ne šmouha, někdy to jde lépe, někdy hůře, ale to asi zná každý...

Sny a pocityPostupně tu budou doufám přibývat fotky, nějaké mé zážitky při focení a nebo běžné myšlenky :) (prostě co mi přijde pod ruku)Každému se líbí něco jiného, nebudu se snažit vyhovět všem, to není možné :) budu se ale snažit vyhovět těm, kteří mají focení rádi a nebudou se bát ukázat na mou chybu. 


Focení mě baví, to je ale asi jasné, proč bych přece jinak zakládal takový web :) Baví mě poznávat nové věci a k tomu jak zjišťuji je focení přímo stvořené a  to ani nemluvím o štěstí z povedené fotky, nebo pěkného výlet (i špatná fotka poučí)
Myslím, že ženská krása je přirozená. Každá žena je krásná, jen ne každá si to uvědomuje a bohužel se žene za krásou někoho jiného, ne svou. Fotka ji dokáže jen zachytit a možná trošku zdůraznit, ovšem nevytváří ji.
Přesto všechno, je ženská krása takřka nevysychajícím zdrojem inspirace a nápadů. I malá drobnost jako pramínek vlasů, nebo lehký úsměv dokáže fotku pozvednou a dodat jí život...


Nic se nemá přehánět, tak jen co budu mít chvíli, začnu přidávat fotky :) Předem se omlouvám za chyby a překlepy, nemluvě o náladovosti a lenosti.
Žádné komentáře:

Okomentovat